Oferujemy usługi profesjonalnym dronem. Pozwala on na nagrywanie filmów w jakości do 4k, oraz fotografii nawet z bardzo dużej wysokości, przy zachowaniu maksymalnej rozdzielczości. Kamera zawieszona jest na 3-osiowym stabilizatorze, zapewnia to doskonałą płynność obrazu. Live stream oraz podgląd obrazu na żywo pozwalają na szerokie wykorzystanie ujęć z drona. Nasz sprzęt posiada również tryb follow me (podążaj za mną), dzięki któremu dron sam porusza się za celem śledząc go. Zapewnia to płynne i ostre ujęcia dynamicznego obiektu.

Przy tworzeniu ujęć naziemnych korzystamy z kamer ręcznych Canon oraz kamer ekstremalnych GoPro.

 

BEZPIECZEŃSTWO – wszytskie bezzałogowce Drone Zone posiadają zabezpieczenia fail-safe, co oznacza, że w przypadku utraty kontroli dron wykonuje samodzielne bezpieczne lądowanie.

JAKOŚĆ – materiały wideo nagrywane w jakości do 4K. Ujęcia szybkie zapisywane są nawet w 240 kl/s (1080p), pozwala to na 10-cio krotne spowolnienie obrazu. Wszystkie kamery Drone Zone współpracują z trójosiowymi stabilizatorami. Pozwala to na zachowanie płynności i ostrości obrazu nawet w najbardziej dynamicznych ujęciach.

OSIĄGI:
- 15 minut w powietrzu na jednej baterii,
- prędkość max ok 55km/h,
- zasięg do 2 km (realny zasięg ograniczony przepisami ruchu lotniczego),
- możliwość wykonywania lotów autonomicznych : POI , Waypoints, Courselock, Homelock, Follow me,
- czujniki optyczne, barometr, lokalizowanie satelitarne.

Jednostki latające DRONE ZONE posiadają możliwość planowania trasy lotu: GPS, Googlemaps, Mission Planner. Pozwala to dokładnie "pokryć" dany teren i zmapować tylko obszar, który Cię interesuje.

 

 

 

ZAUFALI NAM

 

Kontakt : 

tel. 603 111 002 lub 666 613 494

E-mail : dronzkamera@gmail.com

Facebook : DRONE ZONE Filmowanie i zdjęcia z lotu ptaka